tisk
Autoservis Jan Novak

Pirelli

Pirelli P7 205/55 R16 91H

Další informace

Průměr: R16

Šířka: 205

Rychl.index: H (210 km/h)

Sezóna: Letní

Cinturato P7

je nová vysoce výkonná ekologická letní pneumatika značky Pirelli, která byla vytvořena pro maximální potěšení z jízdy, při zajištění bezpečnosti a výkonových vlastností na silnici. Je to komfortně orientovaná pneumatika pro nejnovější generaci vysoko výkonných limuzín a polododávek.

Výrobní řadou Cinturato reaguje společnost Pirelli na potřeby a požadavky ekologicky orientovaných zákazníků, kteří dávají přednost výrobkům s malým dopadem na kvalitu životního prostředí. Při výrobě se nepoužívají žádné znečišťující přísady, po celou dobu životnosti se do životního prostředí neuvolňují žádné znečišťující látky, vozidla produkujíí nižší emise CO2 na základě snížení odporu pneumatiky při jízdě po silnici, nižší hlučnost, vysoký počet ujetých kilometrů. To vše bez omezení radosti z jízdy a bezpečnosti. Cinturato P7 zaručuje vašemu vozu dosažení krátké brzdné dráhy za suchých i mokrých podmínek.

Osobní letní pneumatika Pirelli P7 205/55 R16 91H spolu s atraktivním asymetrickým designem perfektně spojuje styl a agresivní vzhled, zatímco inovační prvky zdokonalují stupeň a stálost výkonu, stejně jako stupeň aktivní stupeň bezpečnosti.

Pneumatiky má extra nízký odpor valivého tření (ELLR systém: flexibilita, plynulost při snížení celkové hmotnosti a optimalizaci integrity).

Cena: 2.190,10 Kč (1.810,00Kč bez DPH)

ALU disky